Gillette Venus nejkrásnější nohy 2012

18.07.2012 00:00

Dlouho očekávaný další ročník soutěže o titul „Gillette Venus nejkrásnější nohy 2012“ zná svoji vítězku! U příležitosti uvedení dámských holicích systémů Gillette Venus ProSkin společnost Procter & Gamble uspořádala v pořadí již čtvrtý ročník oblíbené soutěže, jejímž cílem bylo nalézt majitelku nejkrásnějších nohou. Hrdou držitelkou titulu „Gillette Venus nejkrásnější nohy 2012„ se stala zpěvačka Tereza Kerndlová.

Celosvětovou tváří značky Gillette je zpěvačka Jennifer Lopez, která pořadatele lokální verze soutěže inspirovala k hledání „české Jennifer“, tedy zpěvačky s obdobně působivýma nohama. O vítězce rozhodovala odborná porota, jejíž předsedkyní nemohl být nikdo jiný, než vítězka loňského ročníku této soutěže - modelka Kateřina Sokolová. V porotě dále zasedli: Juraj Králik, reprezentant společnosti Procter & Gamble; Petra Veselá, zástupkyně cestovní kanceláře FIRO-tour; Zuzana Bičíková, trenérka Power Plate; Ivana Mentlová, módní návrhářka a známý fotograf Jan Tůma.

Tereza Kerndlová získala nejen titul „Gillette Venus nejkrásnější nohy 2012“, ale také další atraktivní ceny: zájezd dle vlastního výběru pro dvě osoby v hodnotě 25 000 Kč od CK FIRO-tour a posilovací stroj Power Plate my5. „Velmi si tohoto ocenění vážím. Stanout vedle JLo je pro mě neuvěřitelná pocta a navíc jsem vyhrála Power Plate, který jsem už dlouho chtěla vyzkoušet. Samozřejmě se těším i na sluníčko a moře od FIRO-tour,“ řekla zpěvačka.

O soutěži
První ročník soutěže, pořádané značkou Gillette, se konal v roce 2008 a zvítězila v něm moderátorka Kateřina Kristelová, o jejímž prvenství rozhodla veřejnost. V následujícím ročníku se systém hlasování změnil a o vítězku vybrali zástupci médií zaměřených na módu, společnost a životní styl. Majitelkou titulu „Gillette Venus nejkrásnější nohy 2009“ se stala tanečnice Libuška Vojtková. Vítězkou třetího ročníku se na základě internetového hlasování stala modelka Kateřina Sokolová.

Gillette Venus ProSkin jsou dámské holicí strojky, které poskytují dokonalé bez pocitu podráždění, dokonce i při použití u citlivé pokožky a jediné holicí strojky, dodávané i ve variantě Sensitive.

Gillette Venus ProSkin MoistureRich je holicí strojek, který byl speciálně navržen pro potřeby žen, které trápí suchá pokožka. Systém disponuje jedinečnou technologií 2-v-1, která umožňuje efektivní oholení bez použití gelu. Holicí hlavice se třemi blízko u sebe umístěnými břity je navržena tak, aby se dokonale přizpůsobila každé křivce dámského těla a poskytla co nejhladší oholení bez pocitu podráždění pokožky. Břity obklopují vylepšené integrované pružné pásky MoistureRich s gelem na holení, obohacené směsí třech výtažků pro hladké oholení. Strojek stačí jen navlhčit, aby se vytvořila pěna s jemnou krémovou vůní.

Doporučená maloobchodní cena holicího strojku se dvěma náhradními hlavicemi je 329 Kč, holicí hlavice v balení po 4 kusech zakoupíte za 499 Kč.

Gillette Venus ProSkin Sensitive je speciálně navržený holicí strojek pro citlivou pokožku a nabízí hladké oholení bez pocitu podráždění. Základem je holicí hlavice s pěti břity, které jsou umístěny blízko u sebe. Nová lubrikační technologie Gillette Venus ProSkin Sensitive spolu se zvlhčujícím páskem po obvodu holicí hlavice vytváří ochrannou vrstvu, která pomáhá předcházet podráždění pokožky a zajišťuje hladký skluz břitů. Pro citlivou pokožku je navržen také nový gel na holení Satin Care Pure & Delicate s jemnou vůní a bez obsahu barviv, který díky svému složení nevysušuje při holení pokožku.

Doporučená maloobchodní cena holicího systému s jednou hlavicí je 329 Kč, holicí hlavice (4kusové balení) stojí 499 Kč. Gel na holení Satin Care Pure & Delicate stojí 139 Kč.Datum:18.07.2012 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Svět hudby a prádla

Tezenis představuje Ritu Ora v nové televizní reklamě Your Song.

Karlie Kloss navštívila showroom Swarovski během Pařížského týdne módy

Ambasadorka značky Karlie Kloss navštívila showroom Swarovski během Pařížského týdne módy.

Hvězdná Lily Aldridge je novou tváří kampaně značky Bulgari

Topmodelka a zároveň jeden z andílků značky Victoria´s Secret Lily Aldridge se stala novou ambasadorkou italské značky Bulgari pro sezónu 2016/2017.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama