MORE THAN PILATES
MORE THAN PILATESMORE THAN PILATES

More Than Pilates

29.12.2014 09:30

Designové studio MORE THAN PILATES, které jako jedno z prvních pilates studií v České republice nabídlo svým zákazníkům cvičení na tzv. „reformerech“, letos oslavilo již páté výročí. V příjemném prostředí typickém komorní atmosférou nabízí skupinové, semiprivátní a privátní lekce pod dohledem a s instruktáží certifikovaných trenérů. Studio je hojně navštěvováno nejen širokou veřejností, ale i známými osobnostmi.

„Jak název studia napovídá, zákazníci u nás naleznou víc než jen různé metody cvičení pilates. Dopřát si mohou například lymfodrenáže a různé masáže pro relaxaci celého těla či ošetření pleti unikátní kosmetikou Dermalogica,“ říká Kateřina Záhořová, spolumajitelka studia. „Individuální přístup je u nás na prvním místě. Pokud má zákazník zájem věnovat se svému tělu cíleně a rozhodne se pro individuální tréninky, sestavíme mu je na míru dle jeho potřeb a přání,“ dodává druhá z majitelek studia Kamila Hexnerová.

Pilates na reformerech – nová postava po 30 lekcích
Cvičení pilates je velmi intenzivní, vhodné pro každý věk, pro muže i ženy. Jednotlivé cviky rozvíjejí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a správné dýchání, čímž dochází k posílení a zpevnění celého těla. Pomocí strojů s pružinovým odporem – tzv. „reformers“ – se cvičení výrazně zkvalitňuje a usnadňuje. Reformer pracuje s pevným i pohyblivým bodem, a tím skvěle kopíruje princip svalové akce. Člověk tak získává daleko lepší kontrolu pohybu a jistotu, že již od prvního cvičení zapojuje správné svalové skupiny.

Díky všem svým pozitivním vlastnostem pilates nevyčerpává, ale naopak dodává energii. Je doslova tréninkem pro tělo i duši.

„Po 10 lekcích pilates pocítíte rozdíl. Po 20 rozdíl uvidíte. Po 30 lekcích budete mít nové tělo. Těšíme se na Vás!“

Datum:29.12.2014 09:30
Reklama

Legendární 501 slaví 146 let

Nejkultovnější, nejznámější, nejprodávanější, nejvyhledávanější, nejoblíbenější… ve všech oblastech života… to jsou džíny Levi´s 501.

Nechte se unést bublinkami na Proseccofestu

Milovníci prosecca těšte se! Svátek tolik oblíbeného italského šumivého vína je opět tady. Víkend 18. a 19. května se blíží.

Vítejte na New West

Živé barvy Mexico City s uměním Fridy Kahlo a Diega Rivery, rušným životem v ulicích a sluncem zalitou krajinou slouží jako inspirace pro jarní kolekci Levi´s® Made & Crafted.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Lyžařské brýle Uvex: Sázka na eleganci, funkční vlastnosti a maximální pohodlí

Ještě nemáte? Pak pozorně čtete. Zaměříme se podrobně jak na typy lyžařských brýlí, tak na skla.

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama