The Divide - Zlom
The Divide - ZlomThe Divide - ZlomThe Divide - ZlomHalt & Catch Fire - PC RebelovéHalt & Catch Fire - PC RebelovéHalt & Catch Fire - PC RebelovéHalt & Catch Fire - PC Rebelové

Program AMC nabídne “něco víc”

05.11.2014 15:30

Filmová stanice MGM, která je v nabídce řady českých a slovenských poskytovatelů kabelového, satelitního i IPTV vysílání, ukončí vysílání 5. listopadu 2014. Štafetu předá tematické stanici AMC, která uvede atraktivní seriálové tituly a pořady z vlastní produkce.

AMC je oblíbený televizní kanál provozovaný americkou společností AMC Networks. Ačkoli bylo AMC původně zkráceninou pro American Movie Classics, dnes je tomu jinak, a to především díky zásadnímu posunu v programové nabídce. Kanál vysílá vlastní pořady a původní seriálovou produkci v čele s hity jako Živí mrtví (The Walking Dead), Perníkový táta (Breaking bad), Mad Men či novinkami The Divide -Zlom a Halt & Catch Fire –PC Rebelové. Právě díky fenomenálnímu seriálu Živí mrtví se AMC pyšní také absolutním rekordem v divácké sledovanosti. Ten se stal vůbec nejsledovanějším pořadem v historii americké kabelové televize v cílové skupině 18–49 let.

AMC bude stavět na vlastní tvorbě, klasiku ale nezavrhne
Právě původní seriály AMC: Halt & Catch Fire –PC Rebelové a The Divide -Zlom budou mezi prvními, které se v exkluzivní premiéře objeví na obrazovce celosvětové verze stanice AMC. Kromě vlastní produkce AMC nabídne také populární a ceněné filmy z celosvětově uznávaných filmových knihoven, včetně MGM, Paramount a Sony. Vůbec prvním filmem rebrandované televizní stanice bude patnáct let starý snímek již zesnulého režiséra Stanleyho Kubricka Eyes Wide Shut. Příznivci Woodyho Allena se mohou těšit také na reprezentativní výběr z jeho úctyhodné filmografie.

TV tipy na listopad:

The Divide - Zlom
Překvapivě syrový pohled do zákulisí amerického soudnictví, právničiny a politických pletich, odhalí svět plný rasových předsudků, protichůdných ambicí a vnitřně rozpolcených protagonistů. Premiéra na AMC: Středa 6. listopadu ve 22:00 Hrají: Marin Ireland, Damon Gupton, Nia Long, Joe Anderson

Obhájkyně Christine Rosa (Marin Ireland) pracuje pro mimovládní organizaci, která poskytuje pomoc nevinně odsouzeným lidem. Rosa je přesvědčená, že narazila na modelový příklad justičního omylu: kdosi byl podle ní neprávem odsouzen za zločin, ke kterému došlo před jedenácti lety, a v důsledku kterého byla brutálně zmasakrována celá jedna rodina. V trochu zaslepené snaze dobrat se pravdy nachází nové důkazy, čímž proti sobě ovšem popudí Afroameričana a oblastního státního návladního Adama Page (Damon Gupton). Rosa i Page jsou totiž každý přesvědčeni o své pravdě. Co přitom začalo jako čistě pracovní záležitost - zkoumáním viny či neviny odsouzeného člověka – začíná se čím dál tím více dotýkat také osobních životů obou aktérů…

Halt & Catch Fire - PC Rebelové
Myslíte si, že vývoj počítače byla nudná záležitost? Tenhle seriál vám dokáže opak. Děj plný zvratů, geniálních vizionářů, tužeb po seberealizaci a zlovůle velkých korporací rozhodně nezaujme jen „ajťáky“. Takhle se psala historie osobních počítačů. Premiéra na AMC: Středa 5. listopadu ve 22:00 Hrají: Lee Pace, Mackenzie David, Kerry Bishé, Scoot McNairy

Píší se 80. léta 20. století. Trh s výpočetní technikou a osobními počítači roste závratným tempem, tempem, které z velké části diktuje především korporace IBM. Právě z Big Blue (jak se IBM přezdívá) přitom odchází obchodník Joe MacMillan (Lee Pace známý například jako král elfů z trilogie Hobit), jehož přijmou na stejnou pozici ve společnosti Cardiff Electric. MacMillan má ale vyšší ambice než být řadovým obchodníkem. Nového zaměstnavatele proto i za pomoci geniálního inženýra a vizionáře Gordona Clarka (Scoot McNairy) lstí přesvědčí ke vstupu do tuhé bitvy na poli vývoje osobních počítačů. Do týmu na pozici inženýrky přiberou ještě mladičkou hackerku Cameron Howeovou (Mackenzie Davis). Nerovný souboj Davida s Goliášem, respektive Cardiff Electric s IBM, může začít.

Datum:05.11.2014 15:30
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Metallica letos opět podpoří Obědy pro děti

Již tuto neděli 18. srpna Metallica vystoupí v rámci svého turné WorldWired Tour v Praze před vyprodanými Letňany.

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama