Kopačky evoPOWER
Kopačky evoPOWERKopačky evoPOWER

PUMA - nová barva kopaček evoPOWER

30.10.2014 10:00

PUMA představuje svou nejnovější barevnou verzi výkonnostních kopaček evoPOWER. Kopačky ve výrazné barevné kombinaci tyrkysové, bílé a červené na hřišti už o víkendu obul známý španělský fotbalista Cesc Fàbregas a následovat jej budou i Mario Balotelli, Diego Godìn, Nemanja Matic a Dante. Z českých hráčů budou v nové barevné verzi evoPOWER hrát Tomáš Rosický a David Limberský.

Kopačka evoPOWER je inspirovaná svobodou při kopání bosou nohou a umožňuje hráčům přirozený pohyb chodidla. Bota je navržená pro zlepšení hráčovy přirozené kopací techniky. Čistý kopací povrch a snadno ohebná podrážka dovolují noze volný pohyb a optimalizují hráčovu sílu a přesnost při kontaktu s míčem. Strategicky umístěná vnější podpůrná vrstva boty a lehká podešev poskytuje hráči ideální podporu a perfektní kombinaci stability a flexibility.

Cesc Fàbregas o svých nových botách před zápasem řekl: „Je vždy velká čest být prvním hráčem, který nové kopačky obuje, takže jsem velmi potěšen, že mohu světu představit novinku z dílny společnosti PUMA. Zápas proti Manchesteru United je pro nás velmi důležitý a věřím, že mě v něm kopačky podrží. Teď už se počítá každý bod, a proto si chceme zajistit co nejlepší pozici v tabulce, obzvlášť proti tak velkému soupeři, jakým je Manchester United.“

Nové evoPOWER v barvách tyrkysové, bílé a červené budou od 1. listopadu dostupné v internetovém obchodě top4football.cz, kde bude k dostání celá kolekce sportovního oblečení, halové sportovní obuvi a doplňků, jako jsou např. holenní chrániče a míče, ve stejných barvách.

O společnosti PUMA
PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 65 let existence se PUMĚ povedlo vytvořit tradici výroby a designu rychlých výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami, jako je Alexander McQueen a Mihara Yasuhiro, přináší inovativní a trendy design do sportovního světa. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf, Tretorn, Dobotex a Brandon. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států, zaměstnává celosvětově více než 10 000 lidí a má ústředí v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na www.puma.com.

Datum:30.10.2014 10:00
Reklama

Nespresso káva v Karlových Varech již po osmé

Svátek filmu a hlavní společenská událost se blíží. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, bude počátkem července opět patřit výjimečným snímkům.

Jak má vypadat pořádná zahrada

Zahrada je oblíbeným místem nejen pro mnohé zahrádkáře a nadšence pěstování, ale i milovníky odpočinku.

Topit tuhými palivy se dnes vyplatí

Mohlo by se zdát, že vytápění tuhými palivy šlo do ústraní. Dnes je ale všechno jinak.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Lyžařské brýle Uvex: Sázka na eleganci, funkční vlastnosti a maximální pohodlí

Ještě nemáte? Pak pozorně čtete. Zaměříme se podrobně jak na typy lyžařských brýlí, tak na skla.

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama