Kopačky evoPOWER
Kopačky evoPOWERKopačky evoPOWER

PUMA - nová barva kopaček evoPOWER

30.10.2014 10:00

PUMA představuje svou nejnovější barevnou verzi výkonnostních kopaček evoPOWER. Kopačky ve výrazné barevné kombinaci tyrkysové, bílé a červené na hřišti už o víkendu obul známý španělský fotbalista Cesc Fàbregas a následovat jej budou i Mario Balotelli, Diego Godìn, Nemanja Matic a Dante. Z českých hráčů budou v nové barevné verzi evoPOWER hrát Tomáš Rosický a David Limberský.

Kopačka evoPOWER je inspirovaná svobodou při kopání bosou nohou a umožňuje hráčům přirozený pohyb chodidla. Bota je navržená pro zlepšení hráčovy přirozené kopací techniky. Čistý kopací povrch a snadno ohebná podrážka dovolují noze volný pohyb a optimalizují hráčovu sílu a přesnost při kontaktu s míčem. Strategicky umístěná vnější podpůrná vrstva boty a lehká podešev poskytuje hráči ideální podporu a perfektní kombinaci stability a flexibility.

Cesc Fàbregas o svých nových botách před zápasem řekl: „Je vždy velká čest být prvním hráčem, který nové kopačky obuje, takže jsem velmi potěšen, že mohu světu představit novinku z dílny společnosti PUMA. Zápas proti Manchesteru United je pro nás velmi důležitý a věřím, že mě v něm kopačky podrží. Teď už se počítá každý bod, a proto si chceme zajistit co nejlepší pozici v tabulce, obzvlášť proti tak velkému soupeři, jakým je Manchester United.“

Nové evoPOWER v barvách tyrkysové, bílé a červené budou od 1. listopadu dostupné v internetovém obchodě top4football.cz, kde bude k dostání celá kolekce sportovního oblečení, halové sportovní obuvi a doplňků, jako jsou např. holenní chrániče a míče, ve stejných barvách.

O společnosti PUMA
PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 65 let existence se PUMĚ povedlo vytvořit tradici výroby a designu rychlých výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami, jako je Alexander McQueen a Mihara Yasuhiro, přináší inovativní a trendy design do sportovního světa. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf, Tretorn, Dobotex a Brandon. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států, zaměstnává celosvětově více než 10 000 lidí a má ústředí v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na www.puma.com.

Datum:30.10.2014 10:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Legendární trofej

Natalia Vodianova a Philipp Lahm doprovodili cestovní pouzdro s oficiální trofejí pro vítěze FIFA World Cup od Louis Vuitton.

Bitters Czech Bowl XXV

Česká liga amerického fotbalu oslavuje pětadvacet let své historie. Bitters Czech Bowl XXV se uskuteční 14. července v Ostravě.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
17.11.2018

Noc divadel 2018

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. V letošním roce termín vychází symbolicky na 17. listopadu 2018, což určilo i téma letošního ročníku: Česko-slovenská divadelní spolupráce.

Reklama