Kopačky evoPOWER
Kopačky evoPOWERKopačky evoPOWER

PUMA - nová barva kopaček evoPOWER

30.10.2014 10:00

PUMA představuje svou nejnovější barevnou verzi výkonnostních kopaček evoPOWER. Kopačky ve výrazné barevné kombinaci tyrkysové, bílé a červené na hřišti už o víkendu obul známý španělský fotbalista Cesc Fàbregas a následovat jej budou i Mario Balotelli, Diego Godìn, Nemanja Matic a Dante. Z českých hráčů budou v nové barevné verzi evoPOWER hrát Tomáš Rosický a David Limberský.

Kopačka evoPOWER je inspirovaná svobodou při kopání bosou nohou a umožňuje hráčům přirozený pohyb chodidla. Bota je navržená pro zlepšení hráčovy přirozené kopací techniky. Čistý kopací povrch a snadno ohebná podrážka dovolují noze volný pohyb a optimalizují hráčovu sílu a přesnost při kontaktu s míčem. Strategicky umístěná vnější podpůrná vrstva boty a lehká podešev poskytuje hráči ideální podporu a perfektní kombinaci stability a flexibility.

Cesc Fàbregas o svých nových botách před zápasem řekl: „Je vždy velká čest být prvním hráčem, který nové kopačky obuje, takže jsem velmi potěšen, že mohu světu představit novinku z dílny společnosti PUMA. Zápas proti Manchesteru United je pro nás velmi důležitý a věřím, že mě v něm kopačky podrží. Teď už se počítá každý bod, a proto si chceme zajistit co nejlepší pozici v tabulce, obzvlášť proti tak velkému soupeři, jakým je Manchester United.“

Nové evoPOWER v barvách tyrkysové, bílé a červené budou od 1. listopadu dostupné v internetovém obchodě top4football.cz, kde bude k dostání celá kolekce sportovního oblečení, halové sportovní obuvi a doplňků, jako jsou např. holenní chrániče a míče, ve stejných barvách.

O společnosti PUMA
PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 65 let existence se PUMĚ povedlo vytvořit tradici výroby a designu rychlých výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami, jako je Alexander McQueen a Mihara Yasuhiro, přináší inovativní a trendy design do sportovního světa. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf, Tretorn, Dobotex a Brandon. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států, zaměstnává celosvětově více než 10 000 lidí a má ústředí v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na www.puma.com.

Datum:30.10.2014 10:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Lyžařské brýle Uvex: Sázka na eleganci, funkční vlastnosti a maximální pohodlí

Ještě nemáte? Pak pozorně čtete. Zaměříme se podrobně jak na typy lyžařských brýlí, tak na skla.

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama