Za kulturou jen za 10 Kč?! Bez problému!
www.mepass.cz

Za kulturou jen za 10 Kč?! Bez problému!

16.10.2014 15:00

Nevíte co s načatým večerem, kam vzít přítelkyni na víno, skvělou večeři nebo jaké vybrat divadelní představení? Multikulturní portál mePASS.cz vám pomůže se vším!

Vyrazte na největší události podzimní sezóny jen za 10 Kč!
Portál nabízí pravidelně aktualizovaný přehled kulturních akcí s širokou nabídkou chytrých vstupenek, akčních cen a bonusů. Pouze teď a tady nejlepší kulturní akce podzimu v unikátní akci od pouhých 10 Kč.

En.Dru
Chcete vidět čerstvého vicemistra světa v loopingu (Boss World Looping Championship), dvojnásobného mistra České Republiky v beatboxu, vítěze Evropské soutěže 1st Marathon beatbox battle, mistra ČR a vicemistra světa v kategorii team beatbox s kapelou Beatburger band a dvojnásobného vítěze Czech Boss Looping contest? To všechno má na kontě pan En.dru, který v La Loce prezentuje svoji novou onemanjam show.
Jen za 10 Kč na mePASS.cz!

Hazard (UK) DJ DIE (UK)
Kdo má rád tvrdší drum&bass a bass music ať zvedne ruku! Právě pro vás přiváží ROXY v rámci narozeninového BE 22 warm upu v ČR málo viděnou dvojici djs: Hazard a DJ Die . Britské legendy, které mají k mainstreamu daleko asi tak jako Fresh k undergroundu.
Jen za 10 Kč na mePASS.cz!

Lutz Hübner: SCRATCH!
Obyčejný příběh mladého muže. Obyčejný příběh mladé ženy. Jak se ze snů stane průšvih. Anebo jak se z ničeho zrodí velký sen.
Jen za 10 Kč na mePASS.cz!

Nové filmové hity
Vouchery na všechna filmová představení ve velkém sále kina Lucerna.
Jen za 10 Kč na mePASS.cz!

Kam s mePASS.cz dále vyrazit?
Divadlo Na zábradlí | Klub Roxy | Divadlo Komedie | Kino Atlas | Kino Lucerna | Kino Atlas | Kino Světozor | Severský filmový festival | Yamato | Národní divadlo Brno | Moravská galerie Brno | Kino Scala ...a na desítky dalších míst, která tepou kulturou
 

Datum:16.10.2014 15:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama