Unikátní megakoncert José Carrerase a Vanessy-Mae
Unikátní megakoncert José Carrerase a Vanessy-MaeUnikátní megakoncert José Carrerase a Vanessy-MaeUnikátní megakoncert José Carrerase a Vanessy-Mae

Megakoncert José Carrerase a Vanessy-Mae

17.10.2014 11:00

Hudební událost letošního roku, unikátní charitativní dvojkoncert José Carrerase a Vanessy-Mae, se těší obrovskému zájmu. Pořadatel akce, největší český rezidenční developer a investor CENTRAL GROUP, hlásí již měsíc před konáním koncertu poslední volná místa. Pro velký zájem proto uvolnil z vlastních rezerv do prodeje i místa v první řadě a dokonce zahájil i osobní prodej v sídle společnosti s možností zaplatit v hotovosti.

Charitativní dvojkoncert se uskuteční v úterý 11. listopadu 2014 ve 20:00 hodin v pražské O2 aréně. Z celkové kapacity 12.000 míst zbývá měsíc před konáním akce jen posledních 2.100. Nabídka volných míst je měsíc před termínem konání vyprodána z téměř 85 %. Pro velký zájem proto CENTRAL GROUP z vlastních rezerv uvolňuje do prodeje také exkluzivní místa v první řadě za jednotnou cenu 13.980 Kč. K výběru jsou však ještě i místa v levnějších kategoriích s cenami již od 980 Kč.

Společnost CENTRAL GROUP je největším rezidenčním developerem a investorem v České republice a tímto unikátním charitativním dvojkoncertem slaví 20. výročí svého založení. Zároveň se tím plně hlásí ke své společenské odpovědnosti.

„Obrovský zájem o akci nás příjemně překvapil a dokázal, že i česká společnost dokáže uspořádat charitativní akci světové úrovně. Stejně jako při předchozích akcích, i letos garantujeme výtěžek z tohoto koncertu ve výši 1 milion korun Nadačnímu fondu pro zdraví dětí,“ říká Dušan Kunovský, šéf společnosti CENTRAL GROUP.

Za dobu svého působení podpořil Nadační fond pro zdraví dětí již více než 90 konkrétních projektů. Společnost CENTRAL GROUP mu jako hlavní sponzor každoročně předává garanční šek v hodnotě 1.000.000 korun. V jeho prospěch také pořádá řadu charitativních akcí – například na počátku letošního roku uspořádala v pražském Obecním domě exkluzivní módní přehlídku světoznámé návrhářky Blanky Matragi, která pro nadační fond vynesla více než 900 tisíc korun.

Tisková konference o den dříve
Hudební událost roku je světovou premiérou obou interpretů na jedné akci, protože tyto hvězdy v rámci společného koncertu ještě nikdy nevystupovaly. Koncert zahájí Vanessa-Mae, následovat bude vystoupení José Carrerase s Českým národním symfonickým orchestrem řízeným dirigentem Davidem Gimenezem. Speciálním hostem večera pak bude slavná irská sopranistka Celine Byrne.

Interpreti přicestují do Prahy již v neděli 9. listopadu. Den před koncertem se pak zúčastní společné tiskové konference v hotelu Mandarin Oriental.

Jak se dostat na koncert?
Vstupenky na tento mimořádný charitativní koncert nelze získat v běžné prodejní síti. Vstup je možné zajistit pouze od CENTRAL GROUP formou poukázky za stanovenou finanční částku, jejíž součástí je příspěvek na charitu. Zájemci si mohou vybrat z poukázek na místa k sezení v jedné ze sedmi kategorií O2 areny, ceny se pohybují v rozmezí od 980 do 13.980 Kč podle zvolené kategorie. Speciální nabídkou je pak omezený počet míst do Klubového patra za 5.980 Kč a do VIP Party boxů za 7.980 Kč, kde bude k dispozici po celou dobu večera bohatý raut.

Poukázky na vstup je možné si objednat a zaplatit online (bankovním převodem nebo platební kartou) na webových stránkách www.koncert2014.cz, případně je lze zaplatit v hotovosti s okamžitým převzetím vstupenek, a to každý pracovní den od 8 do 19 hodin v sídle CENTRAL GROUP (Budova Empiria, Na Strži 65/1702, Praha 4 – přímo u metra C Pankrác).

Datum:17.10.2014 11:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

Život mezi paragrafy

Legenda českého krasobruslení a advokacie, Gerhardt Bubník, ve své autobiografii bilancuje i odkrývá aféry.

Brunello Cucinelli slaví

Italská luxusní značka oslavila 40. výročí svého působení v rodném kraji svého zakladatele - městečku Solomeo v oblasti Perugia.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
17.11.2018

Noc divadel 2018

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. V letošním roce termín vychází symbolicky na 17. listopadu 2018, což určilo i téma letošního ročníku: Česko-slovenská divadelní spolupráce.

Reklama