Vaření u vašeho stolu...

07.10.2012 11:00

Přítomnost šéfkuchaře u vašeho stolu a možnost sledovat přípravu jídla na vlastní oči je pro labužníky jedinečný zážitek. Členové Lime&Tonic si nyní mohou tento exkluzivní zážitek dopřát v jedné z nejlepších pražských restaurací – U Emy Destinnové!

Skutečně dokonalý zážitek z večeře zahrnuje víc než jen prvotřídní jídlo. Kvalitní ingredience a profesionální servírování samozřejmě nemají chybu, ovšem pokud hledáte jedinečný zážitek, možnost nahlédnout do zakulisí kuchyně, v níž se připravují prvotřídní pokrmy, pak je pro vás tento exkluzivní zážitek Lime&Tonic v restauraci U Emy Destinnové tím pravým!

U Emy Destinnové si dle vlastního výběru a po konzultaci se šéfkuchařem zvolíte menu o pěti chodech, které zahrnuje studený a teplý předkrm, hlavní masový pokrm, jedno jídlo z ryby a dezert.

Osobní přítomnost majitele a hlavního šéfkuchaře Stevena Trumpfhellera, který pro vás připraví jídlo přímo u vašeho stolu a zapojí vás do vaření a příprav.

Vyberte si styl jídla, na který máte chuť, včetně steaků nebo klasické kuchyně, fusion kuchyně nebo ryb z čerstvé nabídky restaurace U Emy Destinnové, které jsou dodávány čerstvé několikrát týdně.

K dispozici soukromá jídelna, kterou si lze rezervovat.

Nabídka platí každý den; rezervujte laskavě 72 hodin předem.VÍCE O TÉTO NABÍDCE

Skutečně dokonalý zážitek z večeře zahrnuje víc než jen prvotřídní jídlo. Kvalitní ingredience a profesionální servírování samozřejmě nemají chybu, ovšem pokud hledáte jedinečný zážitek, možnost nahlédnout do zakulisí kuchyně, v níž se připravují prvotřídní pokrmy, pak je pro vás tento exkluzivní zážitek Lime&Tonic v restauraci U Emy Destinnové tím pravým!

Ani se neobtěžujte pročítáním jídelního lístku, neboť majitel a hlavní šéfkuchař Steven Trumpfheller je tu tento večer jen a jen pro vás. K vašemu stolu si přichystá flambovací stolek a během přípravy jídla pro vás a vaše hosty si s vámi bude povídat. Vychutnáte si celkem pět chodů, studený předkrm, teplý předkrm, masový a rybí pokrm a dezert.

Pokud budete mít chuť na jídlo klasické kuchyně, můžete vyzkoušet flank steak nebo restovaná kachní prsíčka v omáčce Grandmarnier. Pokud patříte mezi milovníky masa, jste u Emy Destinnové na správné adrese, podává se tu totiž hovězí Greater Omaha Prime USDA. V nabídce je rovněž restované vepřové maso Iberico podávané se sezamovou omáčkou a zázvorem.

Nezapomeňte ani na fantastický výběr ryb nabízený v restauraci U Emy Destinnové. Ryby se sem dováží několikrát týdně. Ať už si vyberete jakýkoli styl jídla, každopádně prožijete jedinečnou večeři, při níž je tu Steven jen a jen pro vás a provede vás a vaše hosty procesem přípravy každého pokrmu a dokonce vám umožní přiložit ruku k dílu a podílet se na jednodušších krocích jejich přípravy.

Skvělé jídlo, fantastická atmosféra a přátelský šéfkuchař k vašim službám: Co víc si můžete přát? Díky nabídce restaurace U Emy Destinnové a Lime&Tonic získáte nejen tohle všechno, ale i několik příjemných překvapení. Takže neváhejte a zarezervujte si svůj stůl na jedinečnou večeři v této výtečné pražské restauraci.


VAŘENÍ PŘÍMO U VAŠEHO STOLU

U Emy Destinnové
Kateřinská 7
120 00 Praha 2
+420 224 918 425

www.limeandtonic.cz

www.limeandtonic.com/prague/en/weekly_deal.php?offer_id=2079
Datum:07.10.2012 11:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Sladkosti pod kontrolou

Všechny výrobky značky DIANELLA jsou určené nejen pro diabetiky, ale pro všechny z vás, kteří si hlídají příjem cukrů.

Svěží a lehká

Mladá vína mají v tuzemsku dlouhou tradici. Své příznivce si získala hlavně díky osobitému charakteru a příjemným svěžím tónům.

Chuť Paříže

Blíží se sváteční sezóna, což znamená, že je čas připravit se na oslavu ve velkém stylu a dopřát si kávové chvilky s trochou luxusu.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
17.11.2018

Noc divadel 2018

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. V letošním roce termín vychází symbolicky na 17. listopadu 2018, což určilo i téma letošního ročníku: Česko-slovenská divadelní spolupráce.

Reklama