Vaření u vašeho stolu...

07.10.2012 11:00

Přítomnost šéfkuchaře u vašeho stolu a možnost sledovat přípravu jídla na vlastní oči je pro labužníky jedinečný zážitek. Členové Lime&Tonic si nyní mohou tento exkluzivní zážitek dopřát v jedné z nejlepších pražských restaurací – U Emy Destinnové!

Skutečně dokonalý zážitek z večeře zahrnuje víc než jen prvotřídní jídlo. Kvalitní ingredience a profesionální servírování samozřejmě nemají chybu, ovšem pokud hledáte jedinečný zážitek, možnost nahlédnout do zakulisí kuchyně, v níž se připravují prvotřídní pokrmy, pak je pro vás tento exkluzivní zážitek Lime&Tonic v restauraci U Emy Destinnové tím pravým!

U Emy Destinnové si dle vlastního výběru a po konzultaci se šéfkuchařem zvolíte menu o pěti chodech, které zahrnuje studený a teplý předkrm, hlavní masový pokrm, jedno jídlo z ryby a dezert.

Osobní přítomnost majitele a hlavního šéfkuchaře Stevena Trumpfhellera, který pro vás připraví jídlo přímo u vašeho stolu a zapojí vás do vaření a příprav.

Vyberte si styl jídla, na který máte chuť, včetně steaků nebo klasické kuchyně, fusion kuchyně nebo ryb z čerstvé nabídky restaurace U Emy Destinnové, které jsou dodávány čerstvé několikrát týdně.

K dispozici soukromá jídelna, kterou si lze rezervovat.

Nabídka platí každý den; rezervujte laskavě 72 hodin předem.VÍCE O TÉTO NABÍDCE

Skutečně dokonalý zážitek z večeře zahrnuje víc než jen prvotřídní jídlo. Kvalitní ingredience a profesionální servírování samozřejmě nemají chybu, ovšem pokud hledáte jedinečný zážitek, možnost nahlédnout do zakulisí kuchyně, v níž se připravují prvotřídní pokrmy, pak je pro vás tento exkluzivní zážitek Lime&Tonic v restauraci U Emy Destinnové tím pravým!

Ani se neobtěžujte pročítáním jídelního lístku, neboť majitel a hlavní šéfkuchař Steven Trumpfheller je tu tento večer jen a jen pro vás. K vašemu stolu si přichystá flambovací stolek a během přípravy jídla pro vás a vaše hosty si s vámi bude povídat. Vychutnáte si celkem pět chodů, studený předkrm, teplý předkrm, masový a rybí pokrm a dezert.

Pokud budete mít chuť na jídlo klasické kuchyně, můžete vyzkoušet flank steak nebo restovaná kachní prsíčka v omáčce Grandmarnier. Pokud patříte mezi milovníky masa, jste u Emy Destinnové na správné adrese, podává se tu totiž hovězí Greater Omaha Prime USDA. V nabídce je rovněž restované vepřové maso Iberico podávané se sezamovou omáčkou a zázvorem.

Nezapomeňte ani na fantastický výběr ryb nabízený v restauraci U Emy Destinnové. Ryby se sem dováží několikrát týdně. Ať už si vyberete jakýkoli styl jídla, každopádně prožijete jedinečnou večeři, při níž je tu Steven jen a jen pro vás a provede vás a vaše hosty procesem přípravy každého pokrmu a dokonce vám umožní přiložit ruku k dílu a podílet se na jednodušších krocích jejich přípravy.

Skvělé jídlo, fantastická atmosféra a přátelský šéfkuchař k vašim službám: Co víc si můžete přát? Díky nabídce restaurace U Emy Destinnové a Lime&Tonic získáte nejen tohle všechno, ale i několik příjemných překvapení. Takže neváhejte a zarezervujte si svůj stůl na jedinečnou večeři v této výtečné pražské restauraci.


VAŘENÍ PŘÍMO U VAŠEHO STOLU

U Emy Destinnové
Kateřinská 7
120 00 Praha 2
+420 224 918 425

www.limeandtonic.cz

www.limeandtonic.com/prague/en/weekly_deal.php?offer_id=2079
Datum:07.10.2012 11:00
Reklama

Opening CHOPARD v Pařížské

Klenotnictví BENY nabízí prvotřídní šperky a hodinky. Kvalitu služeb a nabízených výrobků ocenila i vyhlášená švýcarská firma CHOPARD.

Pro zamilované i pro singles

Pokud nechcete trávit svátek všech zamilovaných v restauraci či v kině obklopeni desítkami lidí, můžete ho strávit doma zachumlaní pod dekou u filmu.

Ztělesnění glamour 70. let

Longchamp v nové kolekci vzdává hold módním ikonám té doby, jedinečné Veruschce a Anite Pallenberg.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Cesta zpátky časem

Nespresso představuje 2 kávy v limitované edici inspirované prvními kavárnami světa, v Istanbulu a v Benátkách.

Firemní večírek nebo oslava

Ať už budete slavit s kolegy, s přáteli nebo jen ve dvou, vždy je důležité pít kvalitní sekt, po kterém nebudete mít ráno bolehlav.

Rychlokurz šumivých vín

Sekt, šampaňské, prosecco, crémant nebo cava. Nevíte, jak se zorientovat ve složitém světě bublinek? Je to snazší, než se na první pohled zdá.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama