Hudbou nabitý podzim v klubu La Loca - zdroj: LA LOCA
Hudbou nabitý podzim v klubu La Loca - zdroj: LA LOCAHudbou nabitý podzim v klubu La Loca - zdroj: LA LOCA

Hudbou nabitý podzim v klubu La Loca

13.10.2014 16:00

Podzim s sebou přináší i každoroční deprese, tak proč je nerozehnat dávkou pořádné muziky? V novém hudebním klubu La Loca to na podzim žije. Vystoupí zde známí dýdžejové a kapely, jako například DJ ORION, DJ MARDOŠA nebo belgičtí INTERGALACTIC LOVERS a slovenští PUDING PANI ELVISOVEJ. Novou desku zde plánuje pokřtít i úspěšný český producent BORIS CARLOFF. Klub je zároveň vyhlášen skvělými koktejly a výtečnými burgery nebo tapas. Téměr na všechny akce je navíc vstupné zdarma. Klub najdete v samém srdci města na Praze 2.

V listopadu to bude rok, kdy klub La Loca otevřel své brány hudebním fanouškům. Od té doby hostil například vystoupení Lenky Dusilové, slovenského DJe Vece či udílení cen České hudební kritiky Apollo 2013. I letošní podzimní sezóna tu slibuje řadu skvělých hudebních zážitků a také mnoho novinek.

První z velkých inovací programu je zavedení pravidelných měsíčních dýdžejských nocí. Těch se ujmou hvězdy jednotlivých hudebních žánrů a odborníci na slovo vzatí. Mezi nimi je například DJ ORION, člen pražských PSH a rapper, který společně s kolegou DJ Double J stojí za klubovou nocí orientovanou na hip hop a R&B, pojmenovanou G-RINGO STARR. Člen Tata Bojs, vždy dobře naladěný DJ MARDOŠA, zase slibuje do své pravidelné noci SLOKA-REFRÉN-PARTY nasadit největší hity posledních padesáti let. O čtvrteční klubovky plné funku a diska se postará DJ ROBOT (GROOVEATTACK) a moderátor Expresradia Radek Honc alias DJ GROOVYLUVAH (SHARE!). Pokud pak fandíte reggae, ska či northern soulu, určitě si nenechte ujít některou z úterních nocí RUDE AUDIO STOMPER, za níž stojí hudební publicista a člen skupiny The Chancers Honza Vedral alias DJ RUDE AUDIO.

Po prázdninách se však do klubu La Loca vrací i živá hudba. 17. října, proběhne křest druhého očekávaného sólového alba českého producenta a držitele cen Apollo a Anděl BORISE CARLOFFA. A nejen slovenští návštěvníci budou mít jistě radost z toho, že 31. října v klubu znovu zahraje i jedna z dlouhodobě nejpopulárnějších slovenských skupin, electropopoví PUDING PANI ELVISOVEJ.

Detaily o programu najdete na www.laloca.cz či fb/lalocaprague.

Vybrané koncerty:
9. 10. Cirkus Ponorka (CZ) - akustický pop
17. 10. Boris Carloff (CZ) - electronic, křest alba
21. 10. En.Dru (CZ) - vocal looping, beatbox
24. 10. Dannie & SIXIN (CZ) - soul, r&B
28. 10. Euphonix (CZ) - indie pop
31. 10. Puding Pani Elvisovej (SK) - electropop

Datum:13.10.2014 16:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama