Adidas NEO
Adidas NEOAdidas NEO

Adidas NEO - svěží přírůstek legendární značky

24.07.2014 13:00

Centrum Chodov s příchodem letních prázdnin rozšířilo portfolio prodejen s módou o další unikátní značku, která zde představila svou první českou vlajkovou loď. Adidas NEO, svěží přírůstek legendární značky, nabízí originální mladistvou módu s bohatou nabídkou oděvů, obuvi i doplňků. Cílí na zákazníky ve věku 14 až 19 let, kteří vyhledávají neotřelé designové modely. Centrum Chodov uvedením další nové značky na český trh opět potvrdilo svou pozici trendsettera.

Centrum Chodov otevřením nové prodejny adidas NEO zajisté potěšilo všechny vyznavače originální sportovně a volnočasově laděné módy. Svěží značka, jež se v České republice představila v úplné premiéře, se inspiruje životním stylem mládeže. „NEO pro nás znamená něco nového; něco, co je nové nejen názvem, ale i pojetím a duchem. Jsme šťastni, že výrobky a zážitky, které nabízíme, ztělesňují tuto filozofii. V Německu jsme úspěšně otevřeli celkem deset obchodů. Pražské Centrum Chodov je úžasným místem pro první představení naší kolekce mladým českým zákazníkům,“ uvedl obchodní ředitel adidas NEO Label Michael Stanier. Pobočka v Centru Chodov nabízí hravé kombinace současných trendů – džínovinu v odvážných barvách, bundy s kapucí, šortky z vintage denimu, pestrobarevné grafické potisky a módní kostkované vzory. Sortiment, cílený na zákazníky ve věku 14–19 let, bude doplňován až pětkrát týdně.

„Jsem ráda, že přinášíme další unikátní módní značku. Centrum Chodov uvedením adidas NEO na český trh opět potvrzuje, že návštěvníkům nabízí jedinečné nákupy. Věřím, že originální sortiment této mladé značky si najde spoustu příznivců i u nás," řekla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov.

Po bláznivé a ničím nespoutané letní kolekci přijde zklidnění v podobě „Sports Lux“ podzim/zima 2014, která opět kombinuje sportovní a moderní prvky. Kolekci budou dominovat sportovní kalhoty a letecké bundy v odvážných barvách s nezaměnitelnými potisky v NEO stylu. Chybět nebude ani pestrobarevná módní obuv, široká škála výrobků z denimu a různé oděvní doplňky.

Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na www.facebook.com/centrumchodov.
 
O značce adidas NEO
NEO je svěžím přírůstek legendární značky adidas. V Německu se tato značka zákazníkům představila v roce 2012 a od samého počátku se zde těší velké oblibě. Důkazem je již deset prodejen a plánované otevření dalších dvou poboček v tomto roce. Kromě Německa vstoupil NEO začátkem roku 2014 také na polský trh, kde byly doposud jeho prodejny uvedeny ve Varšavě nebo Poznani a brzy budou doplněny ještě o další pobočku.

Datum:24.07.2014 13:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Legendární trofej

Natalia Vodianova a Philipp Lahm doprovodili cestovní pouzdro s oficiální trofejí pro vítěze FIFA World Cup od Louis Vuitton.

Bitters Czech Bowl XXV

Česká liga amerického fotbalu oslavuje pětadvacet let své historie. Bitters Czech Bowl XXV se uskuteční 14. července v Ostravě.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
17.11.2018

Noc divadel 2018

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. V letošním roce termín vychází symbolicky na 17. listopadu 2018, což určilo i téma letošního ročníku: Česko-slovenská divadelní spolupráce.

Reklama