Adidas NEO
Adidas NEOAdidas NEO

Adidas NEO - svěží přírůstek legendární značky

24.07.2014 13:00

Centrum Chodov s příchodem letních prázdnin rozšířilo portfolio prodejen s módou o další unikátní značku, která zde představila svou první českou vlajkovou loď. Adidas NEO, svěží přírůstek legendární značky, nabízí originální mladistvou módu s bohatou nabídkou oděvů, obuvi i doplňků. Cílí na zákazníky ve věku 14 až 19 let, kteří vyhledávají neotřelé designové modely. Centrum Chodov uvedením další nové značky na český trh opět potvrdilo svou pozici trendsettera.

Centrum Chodov otevřením nové prodejny adidas NEO zajisté potěšilo všechny vyznavače originální sportovně a volnočasově laděné módy. Svěží značka, jež se v České republice představila v úplné premiéře, se inspiruje životním stylem mládeže. „NEO pro nás znamená něco nového; něco, co je nové nejen názvem, ale i pojetím a duchem. Jsme šťastni, že výrobky a zážitky, které nabízíme, ztělesňují tuto filozofii. V Německu jsme úspěšně otevřeli celkem deset obchodů. Pražské Centrum Chodov je úžasným místem pro první představení naší kolekce mladým českým zákazníkům,“ uvedl obchodní ředitel adidas NEO Label Michael Stanier. Pobočka v Centru Chodov nabízí hravé kombinace současných trendů – džínovinu v odvážných barvách, bundy s kapucí, šortky z vintage denimu, pestrobarevné grafické potisky a módní kostkované vzory. Sortiment, cílený na zákazníky ve věku 14–19 let, bude doplňován až pětkrát týdně.

„Jsem ráda, že přinášíme další unikátní módní značku. Centrum Chodov uvedením adidas NEO na český trh opět potvrzuje, že návštěvníkům nabízí jedinečné nákupy. Věřím, že originální sortiment této mladé značky si najde spoustu příznivců i u nás," řekla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov.

Po bláznivé a ničím nespoutané letní kolekci přijde zklidnění v podobě „Sports Lux“ podzim/zima 2014, která opět kombinuje sportovní a moderní prvky. Kolekci budou dominovat sportovní kalhoty a letecké bundy v odvážných barvách s nezaměnitelnými potisky v NEO stylu. Chybět nebude ani pestrobarevná módní obuv, široká škála výrobků z denimu a různé oděvní doplňky.

Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na www.facebook.com/centrumchodov.
 
O značce adidas NEO
NEO je svěžím přírůstek legendární značky adidas. V Německu se tato značka zákazníkům představila v roce 2012 a od samého počátku se zde těší velké oblibě. Důkazem je již deset prodejen a plánované otevření dalších dvou poboček v tomto roce. Kromě Německa vstoupil NEO začátkem roku 2014 také na polský trh, kde byly doposud jeho prodejny uvedeny ve Varšavě nebo Poznani a brzy budou doplněny ještě o další pobočku.

Datum:24.07.2014 13:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Lyžařské brýle Uvex: Sázka na eleganci, funkční vlastnosti a maximální pohodlí

Ještě nemáte? Pak pozorně čtete. Zaměříme se podrobně jak na typy lyžařských brýlí, tak na skla.

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama