Monty Python Live (mostly)
Partička, foto: archiv TV Prima

Monty Python v přímém přenosu

16.07.2014 10:00

Převážně živé vystoupení legendární komediální skupiny Monty Python, které proběhne 20. července v O2 Aréně v Londýně, budou v přímém přenosu přenášet vybraná kina Cinema City. Očekávané vystoupení nabídne Cinema City pro přibližně 900 diváků v Praze a Brně. O dva týdny později nabídnou kina Cinema City i sérii záznamů.

Přímý přenos v jednom z kin Cinema City pak uvede populární televizní Partička.

Lehce stárnoucí „Pythony“ s nestárnoucími skeči nabídnou v přímém přenosu pražská kina Cinema City Slovanský dům a Cinema City Nový Smíchov a brněnský Velký Špalíček. Záznamy představení pak od 6. srpna budou nabízet kina Cinema City v Plzni, Ostravě, Pardubicích a Ústí nad Labem. Lístky na představení „Monty Python živě ( převážně )“ jsou již v prodeji, cena je 250,- Kč, pro členy Cinema City Klubu je cena 230,- Kč.

Po více než třiceti letech se na pódiu znovu sejdou Monty Pythoni. V souhrnném věku pouhých 358 let se John Cleese, Michael Palin, Eric Idle, Terry Jones a Terry Gilliam chystají znovu zahrát některé ze svých nejlepších skečů, a to s moderním, aktuálním, Pythonovským švihem. Monty Python jsou po právu považováni za jedny z největších komiků všech dob. Ovlivnili několik generací a ve světě komedie způsobili nevratnou revoluci. Vstupenky na ojedinělé vystoupení komediální pětice přímo v Londýně byly vyprodány za méně než jednu minutu.

Oblíbená komediální skupina Partička ve složení Ondřej Sokol, Richard Genzer, Michael Suchánek a Igor Chmela se pyšní souhrnným věkem 180 let. Jejich koncept „nic není svaté“ má inspiraci právě u slavných Pythonů stejně jako nápad předvést své skeče naživo před početným publikem. Jen týden po přímém přenosu vystoupí Partička naživo na Konopišti.

„Díky úžasnému vynálezu pohyblivých obrázků přichází Poslední noc Monty Pythonů do kina blízko vás. Vytáhněte své zauzlované kapesníky a zahřejte ještě jednou svůj mozek při posledním uplakaném, legračním, bouřlivém a skandálním sbohem pěti zbývajícím Pythonům, jejichž vtipy se chystají odejít do důchodu. Na velkém plátně, v HD,“ vzkázali fanouškům členové Monty Python, kteří již dříve předeslali, že poslední show bude obsahovat „trochu humoru, hodně patosu, hudbu a špetku starověkého sexu.“
Pythoni slibují, že do programu zařadí převážně své nejpopulárnější scénky „v naději, že už je lidé zapomněli.“

„Monthy Python živě ( převážně )“ v kinech Cinema City
20. července 2014 – přímý přenos v Cinema City Slovanský dům, Nový Smíchov, Velký Špalíček ( Brno )

od 6. srpna 2014 - záznamy v Cinema City Slovanský dům, Nový Smíchov, Velký Špalíček ( Brno ), Plaza ( Plzeň ), Nová Karolína ( Ostrava ) a v Cinema City Pardubice a Ústí nad Labem.

Datum:16.07.2014 10:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

Život mezi paragrafy

Legenda českého krasobruslení a advokacie, Gerhardt Bubník, ve své autobiografii bilancuje i odkrývá aféry.

Brunello Cucinelli slaví

Italská luxusní značka oslavila 40. výročí svého působení v rodném kraji svého zakladatele - městečku Solomeo v oblasti Perugia.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama