Monty Python Live (mostly)
Partička, foto: archiv TV Prima

Monty Python v přímém přenosu

16.07.2014 10:00

Převážně živé vystoupení legendární komediální skupiny Monty Python, které proběhne 20. července v O2 Aréně v Londýně, budou v přímém přenosu přenášet vybraná kina Cinema City. Očekávané vystoupení nabídne Cinema City pro přibližně 900 diváků v Praze a Brně. O dva týdny později nabídnou kina Cinema City i sérii záznamů.

Přímý přenos v jednom z kin Cinema City pak uvede populární televizní Partička.

Lehce stárnoucí „Pythony“ s nestárnoucími skeči nabídnou v přímém přenosu pražská kina Cinema City Slovanský dům a Cinema City Nový Smíchov a brněnský Velký Špalíček. Záznamy představení pak od 6. srpna budou nabízet kina Cinema City v Plzni, Ostravě, Pardubicích a Ústí nad Labem. Lístky na představení „Monty Python živě ( převážně )“ jsou již v prodeji, cena je 250,- Kč, pro členy Cinema City Klubu je cena 230,- Kč.

Po více než třiceti letech se na pódiu znovu sejdou Monty Pythoni. V souhrnném věku pouhých 358 let se John Cleese, Michael Palin, Eric Idle, Terry Jones a Terry Gilliam chystají znovu zahrát některé ze svých nejlepších skečů, a to s moderním, aktuálním, Pythonovským švihem. Monty Python jsou po právu považováni za jedny z největších komiků všech dob. Ovlivnili několik generací a ve světě komedie způsobili nevratnou revoluci. Vstupenky na ojedinělé vystoupení komediální pětice přímo v Londýně byly vyprodány za méně než jednu minutu.

Oblíbená komediální skupina Partička ve složení Ondřej Sokol, Richard Genzer, Michael Suchánek a Igor Chmela se pyšní souhrnným věkem 180 let. Jejich koncept „nic není svaté“ má inspiraci právě u slavných Pythonů stejně jako nápad předvést své skeče naživo před početným publikem. Jen týden po přímém přenosu vystoupí Partička naživo na Konopišti.

„Díky úžasnému vynálezu pohyblivých obrázků přichází Poslední noc Monty Pythonů do kina blízko vás. Vytáhněte své zauzlované kapesníky a zahřejte ještě jednou svůj mozek při posledním uplakaném, legračním, bouřlivém a skandálním sbohem pěti zbývajícím Pythonům, jejichž vtipy se chystají odejít do důchodu. Na velkém plátně, v HD,“ vzkázali fanouškům členové Monty Python, kteří již dříve předeslali, že poslední show bude obsahovat „trochu humoru, hodně patosu, hudbu a špetku starověkého sexu.“
Pythoni slibují, že do programu zařadí převážně své nejpopulárnější scénky „v naději, že už je lidé zapomněli.“

„Monthy Python živě ( převážně )“ v kinech Cinema City
20. července 2014 – přímý přenos v Cinema City Slovanský dům, Nový Smíchov, Velký Špalíček ( Brno )

od 6. srpna 2014 - záznamy v Cinema City Slovanský dům, Nový Smíchov, Velký Špalíček ( Brno ), Plaza ( Plzeň ), Nová Karolína ( Ostrava ) a v Cinema City Pardubice a Ústí nad Labem.

Datum:16.07.2014 10:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama