Foto: Vojta Huggi Florian
Foto: Vojta Huggi FlorianFoto: Vojta Huggi FlorianFoto: Vojta Huggi FlorianFoto: Vojta Huggi Florian

Mighty Sounds jde do finále

13.07.2014 10:00

A máme tady poslední den desátého ročníku hudebního festivalu Mighty Sounds, který se i podesáté zatím zdárně daří!

Sobotní ráno trochu zapršelo, ale festival se teprve probouzel do ospalého rána, tak nebyly zaznamenány žádné ztráty na životech. Hlavní stage otvíraly kapely z českého rybníčku jako jsou pražští The Fialky nebo Discoballs. Po nich to už rozbalila maďarská psychobilly parta Gorilla a úderní punkeři The Restarts.

Se setměním přišel headliner sobotního dne, švédská Oi! kapela Perkele. Kotel jásal, zpíval a vykřikoval hesla svých working class heroes. Třešničkou na pomyslném punkovém dortu pak byla britská legenda The Anti-Nowhere League, provokativní texty a úderná muzika na dobrou fesťákovou noc. Kdo ještě nebyl k.o. z dvoudenní party, mohl vyrazit na perfektní Bloodsucking Zombies From Outer Space z Vídně, jejich show je nabitá hororovými prvky a bubeník hrající ve stoje přesně ví co dělá. 

Sledoval se i zápas o třetí místo fotbalového místrovství světa nebo půlhodinový dokument o festivalu Mighty Sounds s názvem Rock´n´Roll For Life. V Monster Energy zóně celý den frčelo tetování zdarma, česali se parádní pin-up účesy. Noční party v Monsteru byla v režii oblíbeného Tchichimana, tančilo se až do rána.

Neděle zatím vypadá na krásný sluneční den. Zpestří nám je třeba hardcoreoví Risk It nebo Madball. Punk rock v podání Astpai nebo Only Crime a milovníci kontrabasů si užijí Koffin Kats a především legendární Nekromantix!

Datum:13.07.2014 10:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama