Mighty Sounds 2014
Mighty Sounds 2014Mighty Sounds 2014Mighty Sounds 2014Mighty Sounds 2014

Svátek punku a ska je za dveřmi!

03.07.2014 11:00

Festival Mighty Sounds se chystá na jubilejní, desátý ročník. Ten se uskuteční 11. – 13. července 2014 v Táboře na letišti Čápův dvůr a letos nabídne mimořádně vyvážený žánrový zážitek, umocněný nejlepší dostupnou zvukovou technikou. Jde připraveni na dávku ska, punku, hardrocku a dalších?

Mighty Sounds je unikátní hudební festival, který je zaměřen především na punk, reggae, ska, rock´n´roll, hardcore a podobné hudební styly. Každý rok na něm zahrají ty nejlepší zahraniční kapely, doplněné o česká jména. Nečekejte ale žádné Chinaski, Kabáty a Kluse, tento fesťák nabízí mnohem víc než většina ostatních! Každý rok nabízí Mighty Sounds přes 150 interpretů. Letos se můžete těšit na čtyři live stage, čtyři DJs stage a taky na divadlení stan nebo U-rampu. 

Ani desátý ročník si výběrem kapel nezadá s těmi minulými, na které doteď všichni zúčastnění nostalgicky vzpomínáme. Legendární jména tu zastupují folk-punkoví Dropkick Murphys, Oi! parta Perkele nadžánroví hudební bojovníci Irie Révoltés, luxusní psychobilly punk Nekromantix, hardcoroví Stick to your guns, výtečné reggae přiveze Tanya Stephens & Royal Roots Band, ska zastoupí The Slackers nebo ska punkoví Talco a nejnověji byl potvrzen zpěvák Everlast, frontman skupiny House of Pain, známý svým mixem rocku, country a hip-hopu.  

Z českých kapel má Mighty Sounds all star tým: Sto zvířat, Hentai Corporation, Vladimir 518 & Live Band nebo Fast Food Orchestra i s Dr. Karym a celá řada dalších. Své zastoupení zde budou mít i Monster Energy kapely, např. Prague Conspiracy, Evergreen Terrace, Skywalker či Risk It! Celý program je ale samozřejmě mnohem bohatší, kompletní line-up lze nalézt na http://www.mightysounds.cz/cz/program/ .

Nebude chybět ani výběr nejlepších DJs, alternativního divadla a promyšlený doprovodný program. V pátek si můžete dojít ke kadeřnici pro pin-up hair style, v sobotu zase do tattoo salónu, kde vám profi tatét vytetuje pěknou kérku. Pořadatelé také zajistí promítání zápasů z mistrovství světa ve fotbale na velkých LED obrazovkách. Letošní akce bude navíc opatřena nejlepší zvukovou technikou, která je v České republice v současnosti k dispozici, takže si návštěvníci budou moci vychutnat zvuk na světové úrovni.

Vstupenky jsou v prodeji na stránkách festivalu nebo v sítích SMS Ticket, Ticketportal, Eventim a Ticketpro.

MIGHTY SOUNDS 2014, vol. 10
To nejlepší z punkrocku, rock´n´rollu, punku, reggae, hc, ska a rockabilly
11. – 13. července 2014
Tábor, letiště Čápův dvůr
oficiální pivo festivalu: Budweiser Budvar
oficiální dopravce: České dráhy
http://www.mightysounds.cz/
 

Datum:03.07.2014 11:00
Reklama

Nespresso káva v Karlových Varech již po osmé

Svátek filmu a hlavní společenská událost se blíží. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, bude počátkem července opět patřit výjimečným snímkům.

Jak má vypadat pořádná zahrada

Zahrada je oblíbeným místem nejen pro mnohé zahrádkáře a nadšence pěstování, ale i milovníky odpočinku.

Topit tuhými palivy se dnes vyplatí

Mohlo by se zdát, že vytápění tuhými palivy šlo do ústraní. Dnes je ale všechno jinak.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Metallica letos opět podpoří Obědy pro děti

Již tuto neděli 18. srpna Metallica vystoupí v rámci svého turné WorldWired Tour v Praze před vyprodanými Letňany.

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama