Mighty Sounds 2014
Mighty Sounds 2014Mighty Sounds 2014Mighty Sounds 2014Mighty Sounds 2014

Svátek punku a ska je za dveřmi!

03.07.2014 11:00

Festival Mighty Sounds se chystá na jubilejní, desátý ročník. Ten se uskuteční 11. – 13. července 2014 v Táboře na letišti Čápův dvůr a letos nabídne mimořádně vyvážený žánrový zážitek, umocněný nejlepší dostupnou zvukovou technikou. Jde připraveni na dávku ska, punku, hardrocku a dalších?

Mighty Sounds je unikátní hudební festival, který je zaměřen především na punk, reggae, ska, rock´n´roll, hardcore a podobné hudební styly. Každý rok na něm zahrají ty nejlepší zahraniční kapely, doplněné o česká jména. Nečekejte ale žádné Chinaski, Kabáty a Kluse, tento fesťák nabízí mnohem víc než většina ostatních! Každý rok nabízí Mighty Sounds přes 150 interpretů. Letos se můžete těšit na čtyři live stage, čtyři DJs stage a taky na divadlení stan nebo U-rampu. 

Ani desátý ročník si výběrem kapel nezadá s těmi minulými, na které doteď všichni zúčastnění nostalgicky vzpomínáme. Legendární jména tu zastupují folk-punkoví Dropkick Murphys, Oi! parta Perkele nadžánroví hudební bojovníci Irie Révoltés, luxusní psychobilly punk Nekromantix, hardcoroví Stick to your guns, výtečné reggae přiveze Tanya Stephens & Royal Roots Band, ska zastoupí The Slackers nebo ska punkoví Talco a nejnověji byl potvrzen zpěvák Everlast, frontman skupiny House of Pain, známý svým mixem rocku, country a hip-hopu.  

Z českých kapel má Mighty Sounds all star tým: Sto zvířat, Hentai Corporation, Vladimir 518 & Live Band nebo Fast Food Orchestra i s Dr. Karym a celá řada dalších. Své zastoupení zde budou mít i Monster Energy kapely, např. Prague Conspiracy, Evergreen Terrace, Skywalker či Risk It! Celý program je ale samozřejmě mnohem bohatší, kompletní line-up lze nalézt na http://www.mightysounds.cz/cz/program/ .

Nebude chybět ani výběr nejlepších DJs, alternativního divadla a promyšlený doprovodný program. V pátek si můžete dojít ke kadeřnici pro pin-up hair style, v sobotu zase do tattoo salónu, kde vám profi tatét vytetuje pěknou kérku. Pořadatelé také zajistí promítání zápasů z mistrovství světa ve fotbale na velkých LED obrazovkách. Letošní akce bude navíc opatřena nejlepší zvukovou technikou, která je v České republice v současnosti k dispozici, takže si návštěvníci budou moci vychutnat zvuk na světové úrovni.

Vstupenky jsou v prodeji na stránkách festivalu nebo v sítích SMS Ticket, Ticketportal, Eventim a Ticketpro.

MIGHTY SOUNDS 2014, vol. 10
To nejlepší z punkrocku, rock´n´rollu, punku, reggae, hc, ska a rockabilly
11. – 13. července 2014
Tábor, letiště Čápův dvůr
oficiální pivo festivalu: Budweiser Budvar
oficiální dopravce: České dráhy
http://www.mightysounds.cz/
 

Datum:03.07.2014 11:00
Reklama

MMA událost roku

O víkendu proběhl v pražské O2 aréně jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace OKTAGON MMA.

3 nejlepší masáže

Vyzkoušejte kouzlo thajských masážích, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

Život mezi paragrafy

Legenda českého krasobruslení a advokacie, Gerhardt Bubník, ve své autobiografii bilancuje i odkrývá aféry.

Brunello Cucinelli slaví

Italská luxusní značka oslavila 40. výročí svého působení v rodném kraji svého zakladatele - městečku Solomeo v oblasti Perugia.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama