Andrea Kerestešová a Make My Heart Explode
Andrea Kerestešová a Make My Heart ExplodeMake My Heart Explode

Nahota na veřejnosti?

03.07.2014 09:00

Andrea Kerestešová a mladí pohlední kluci z hudebního dua Make My Heart Explode spolu jedou v divoké sázce a ne jen tak v ledajaké. Jde totiž o nahé vystoupení před veřejností. Kdo a kde se svlékne?

Přispěj kapele s Andreou!
„Když nám přispějete na bubny, zahrajeme vám na Adama,“ nechali se odvážně slyšet mladí muzikanti z kapely Make My Heart Explode. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Andrea Kerestešová, slovenská herečka a modelka, kapelu okamžitě kontaktovala, uzavřela s nimi oficiálně sázku a jako první oficiálně přispěla na start-upu Přispějmi.cz na nové bubny. Když veřejnost přispěje na ony nové bubny a částka bude stačit na jejich koupi, kluci z kapely budou muset vystoupit na letním koncertě na Staroměstském náměstí zcela „na Adama“. „Kluci jsou šikovní a jejich hudba mě baví. Ráda přispívám na dobrou věc, a když to má navíc tuto třešničku v podobě odvážně sázky, tak neváhám. Jsem zvědavá, zda ji vyhraju,“ nechala se slyšet půvabná herečka. Patronka kapely má k hudbě velmi blízko, její partner Mikoláš Růžička je známý hudebník, jeden z členů skupiny Republic of Two, která byla oceněná Andělem jako Objev roku 2010. Na plnění sázky se prý přijde podívat na vlastní oči. Ta navíc dostává větší grády tím, že se na koncertě bude točit i speciální videoklip.

Kde nejsou peníze, není muzika
Ve světě už dávno probíhají projekty, díky nimž můžete přispět komukoliv nadanému a talentovanému na to, aby se splnil jeho sen. Pražská kapela Make My Heart Explode, známá svými chytlavými až snovými melodiemi, odhodila zábrany a zapojila se do tzv. crowdfundingu (získávání peněz formou sbírky) po vzoru dalších kapel. Vsadila se se svými fanoušky a s herečkou Andreou Kerestešovou v novém projektu Přispěj kapele.

Make My Heart Explode
MMHE za sebou už mají spousty odehraných koncertů, dělali předskokany britské popové senzaci HURTS na vyprodaném koncertě v pražské Lucerně a jejich první album křtila i Dara Rolins.

Jak můžete přispět?
Přispěj kapele je projektem nového start-upu Přispějmi.cz, který má jediné poslání - zdarma lidem usnadnit darování a vybírání dárků. Služba je založena na jednoduchém principu komunitního financování skrze smluvené nakupovací servery. Klikněte tedy na odkaz makemyheartexplode.prispejmi.cz a přispějte kapele MMHE, která Vám za odměnu pošle své nové album a splní svou odvážnou sázku. Pokud se nevybere celá částka, peníze k vám dorazí zase zpátky.

Datum:03.07.2014 09:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

Život mezi paragrafy

Legenda českého krasobruslení a advokacie, Gerhardt Bubník, ve své autobiografii bilancuje i odkrývá aféry.

Brunello Cucinelli slaví

Italská luxusní značka oslavila 40. výročí svého působení v rodném kraji svého zakladatele - městečku Solomeo v oblasti Perugia.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
17.11.2018

Noc divadel 2018

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. V letošním roce termín vychází symbolicky na 17. listopadu 2018, což určilo i téma letošního ročníku: Česko-slovenská divadelní spolupráce.

Reklama