Alain Delon - Reinvent The Creative Black TieAlain Delon - Reinvent The Creative Black TieAlain Delon - Reinvent The Creative Black TieAlain Delon - Reinvent The Creative Black TieAlain Delon - Reinvent The Creative Black TieAlain Delon - Reinvent The Creative Black TieAlain Delon - Reinvent The Creative Black Tie

Alain Delon - návrhářská soutěž

03.07.2014 13:00

REINVENT THE CREATIVE BLACK TIE

Pánská móda nejvyšší kvality, vysoká úroveň krejčovského řemesla a pravý francouzský styl, to vše představuje značka Alain Delon. S obchodním zastoupením v Česku a na Slovensku patří mezi jedinečné oděvní značky, které se orientují na elegantní módu pro pány. Známkou kvality je poctivé řemeslo, evropská produkce a individuální přístup.

Cíl: Cílem soutěže je dát možnost mladým návrhářům v Česku a na Slovensku realizovat jejich vlastní designerské kousky, pomoci jim v začátcích jejich tvorby a zprostředkovat jim zkušenost s profesionální produkcí. Alain Delon věří, že kreativita a nové přístupy mohou být elegantní a inovativní zároveň.

Zadání pro návrh kolekce:
Vnést kousek fantazie do vysokospolečenského outfitu sestávajícího ze smokingu/obleku, kalhot, košile a doplňků (šerpa, motýlek, kravata, manžetové knoflíky...). Krása se ukrývá často v maličkostech a proto v Alain Delon věříme, že oblečení pro klasické příležitosti může být i zajímavé a nápadité. Nemusíte se bát použití různých materiálů, jemného vzorování, originálního designu či jedinečných detailů. Důležité je dodržet pravidla oblečení creative black tie a filozofii značky Alain Delon. Těšíme se na odvážné ale zároveň nositelné a prodejné návrhy.

Návrh požadujeme zaslat ve formátu PDF s pohledy zepředu, z boku, zezadu, plus detaily. Pro korektnost je třeba zaslat originální soubor ve formátu, v jakém byl návrh vytvořen (na druhu programu nezáleží). Do soutěže se můžete přihlásit pomocí e-mailu na adrese marketing@alaindelon.cz. Spolu s přílohami nám, prosím, zašlete následující údaje: jméno, příjmení, věk a připište vaši inspiraci pro tvorbu outfitu. Do předmětu napište: REINVENT THE CREATIVE BLACK TIE.

Podmínky přijetí do soutěže:
Soutěže se mohou zúčastnit studenti vysokoškolského studia z Česka a Slovenska se zaměřením na design a návrhářství. Rovněž mladí návrháři bez akademického vzdělání. Podmínkou je odevzdání samostatného autorského návrhu kolekce do 31. 7. 2014. V případě postoupení do užšího kola musí být přihlášený časově dostupný na stanovený termín workshopu. Účastník soutěže dává zasláním návrhů souhlas s jejími podmínkami.

Průběh soutěže:
Oficiální vyhlášení soutěže: 26. 3. 2014
Zaslání přihlášek: do 31. 7. 2014 na marketing@alaindelon.cz
1. kolo: vyhlášení užšího výběru redaktory periodik a zástupci Alain Delon do 24. 8. 2014
Workshop v Bratislavě: 5. 9. 2014
2. kolo: vyhlášení vítěze 12. 9. 2014
Začátek spolupráce: 1. 10. 2014

Cena: Vítězný návrhář dostane nejen možnost realizace produkce vlastního návrhu creative black tie, který půjde do prodeje v Česku a na Slovensku, ale také odborné školení a coaching. Navržené kousky budou označeny jménem autora. Fotoshooting proběhne v režii předního slovenského fotografa Lukáše Kimličky.

alaindelon.cz/soutez

Reklama

Philips opět slaví

Philips TV opět slaví úspěchy na poli designu, získal hned pět prestižních ocenění.

Vyhrála elegantní ženská silueta

Vítězem soutěže pro začínající módní návrháře VAN GRAAF Junior Talent 2019 pořádané v rámci Mercedes- Benz Prague Fashion Weeku se stal Boris Kráľ.

Light Moments by Sans Souci

Křišťálové sklo, pokovené povrchy, lehané sklo, a mimořádné komponenty spolu s pečlivým ručním zpracováním českých mistrů sklářů.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Soutěž ukončena: Vyhrajte kartáček FOREO ISSA

Očista do čista. Připravili jsme pro vás soutěž o sonický zubní kartáček nové generace FOREO ISSA play.

Chyťte si motýla

V letních měsících čekají na zákazníky Atria Flora nejenom akční slevy, ale i skvělá soutěž o hodnotné ceny.

Soutěž ukončena: Na Votvírák s vodkou Stoli

Chceš dva lístky na Votvírák? Máš ještě šanci – vodka Stoli má pro tebe připravenou soutěž o dva lístky.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama