Alain Delon - Reinvent The Creative Black TieAlain Delon - Reinvent The Creative Black TieAlain Delon - Reinvent The Creative Black TieAlain Delon - Reinvent The Creative Black TieAlain Delon - Reinvent The Creative Black TieAlain Delon - Reinvent The Creative Black TieAlain Delon - Reinvent The Creative Black Tie

Alain Delon - návrhářská soutěž

03.07.2014 13:00

REINVENT THE CREATIVE BLACK TIE

Pánská móda nejvyšší kvality, vysoká úroveň krejčovského řemesla a pravý francouzský styl, to vše představuje značka Alain Delon. S obchodním zastoupením v Česku a na Slovensku patří mezi jedinečné oděvní značky, které se orientují na elegantní módu pro pány. Známkou kvality je poctivé řemeslo, evropská produkce a individuální přístup.

Cíl: Cílem soutěže je dát možnost mladým návrhářům v Česku a na Slovensku realizovat jejich vlastní designerské kousky, pomoci jim v začátcích jejich tvorby a zprostředkovat jim zkušenost s profesionální produkcí. Alain Delon věří, že kreativita a nové přístupy mohou být elegantní a inovativní zároveň.

Zadání pro návrh kolekce:
Vnést kousek fantazie do vysokospolečenského outfitu sestávajícího ze smokingu/obleku, kalhot, košile a doplňků (šerpa, motýlek, kravata, manžetové knoflíky...). Krása se ukrývá často v maličkostech a proto v Alain Delon věříme, že oblečení pro klasické příležitosti může být i zajímavé a nápadité. Nemusíte se bát použití různých materiálů, jemného vzorování, originálního designu či jedinečných detailů. Důležité je dodržet pravidla oblečení creative black tie a filozofii značky Alain Delon. Těšíme se na odvážné ale zároveň nositelné a prodejné návrhy.

Návrh požadujeme zaslat ve formátu PDF s pohledy zepředu, z boku, zezadu, plus detaily. Pro korektnost je třeba zaslat originální soubor ve formátu, v jakém byl návrh vytvořen (na druhu programu nezáleží). Do soutěže se můžete přihlásit pomocí e-mailu na adrese marketing@alaindelon.cz. Spolu s přílohami nám, prosím, zašlete následující údaje: jméno, příjmení, věk a připište vaši inspiraci pro tvorbu outfitu. Do předmětu napište: REINVENT THE CREATIVE BLACK TIE.

Podmínky přijetí do soutěže:
Soutěže se mohou zúčastnit studenti vysokoškolského studia z Česka a Slovenska se zaměřením na design a návrhářství. Rovněž mladí návrháři bez akademického vzdělání. Podmínkou je odevzdání samostatného autorského návrhu kolekce do 31. 7. 2014. V případě postoupení do užšího kola musí být přihlášený časově dostupný na stanovený termín workshopu. Účastník soutěže dává zasláním návrhů souhlas s jejími podmínkami.

Průběh soutěže:
Oficiální vyhlášení soutěže: 26. 3. 2014
Zaslání přihlášek: do 31. 7. 2014 na marketing@alaindelon.cz
1. kolo: vyhlášení užšího výběru redaktory periodik a zástupci Alain Delon do 24. 8. 2014
Workshop v Bratislavě: 5. 9. 2014
2. kolo: vyhlášení vítěze 12. 9. 2014
Začátek spolupráce: 1. 10. 2014

Cena: Vítězný návrhář dostane nejen možnost realizace produkce vlastního návrhu creative black tie, který půjde do prodeje v Česku a na Slovensku, ale také odborné školení a coaching. Navržené kousky budou označeny jménem autora. Fotoshooting proběhne v režii předního slovenského fotografa Lukáše Kimličky.

alaindelon.cz/soutez

Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Soutěž ukončena: Vyhrajte sluneční balíček

Připravili jsme pro vás soutěž o speciální sluneční balíček pro krásné, dlouhotrvající a zdravější opálení od www.infokrasa.cz.

Soutěž ukončena: Vyhrajte kartáček FOREO ISSA

Očista do čista. Připravili jsme pro vás soutěž o sonický zubní kartáček nové generace FOREO ISSA play.

Chyťte si motýla

V letních měsících čekají na zákazníky Atria Flora nejenom akční slevy, ale i skvělá soutěž o hodnotné ceny.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama