Herkules
HerkulesHerkulesHerkules

Prázdninový kinotip – Hercules

17.06.2014 14:00

Tento klasický mytologický příběh o prvním superhrdinovi naší historie zrežíroval Brett Ratner, který už stojí za filmy X-men nebo Poslední vzdor. Hlavní roli Hercula ztvární Dwayne Johnson, též známý jako The Rock, který před natáčením jeho vysněné role musel držet speciální dietu a podstoupil velmi náročný trénink, díky kterému nabral 14 kilogramů svalového hmoty. A jak mu nyní nová muskulární postava sluší, můžete vidět již 24. července 2014, kdy bude mít Hercules v českých kinech premiéru.

Klasický mytologický příběh o Herkulovi dostává úplně nový rozměr. Začíná v momentu, kdy Herkules splnil pověstných dvanáct úloh, aby se vykoupil ze svých minulých hříchů. Žije ve vyhnanství a živí se jako žoldnéř. On a jeho pět věrných společníků putují po starověkém Řecku a výměnou za zlato poskytují ochranu každému, kdo je potřebuje. Když o jejich služby požádá samotný thrácký král a jeho krásná dcera, jejichž krajinu neustále ohrožují tyranští bojovníci. Herkules pochopí, že svému osudu nemůže utéct. Musí přijmout svůj vlastní mýtus a stát se opět tím slavným hrdinou, kterým byl kdysi dávno.

Dwayne „The Rock“ Johnson na sebe prozradil, že držel během natáčení speciální dietu, která se skládala ze 7 jídel za den. Zároveň to pro něj bylo nejdelší a nejvyzývavější natáčení. Vstával ve 4 ráno, aby stihl dvakrát posilovat před tím, než šel natáčet. Před intenzivními 12 hodinami natáčení ho ovšem každý den čelo líčení delší než tři hodiny.

V dalších rolích se ve filmu objeví Ian McShane, Rufus Sewell, Joseph Fiennes, Peter Mullan, John Hurt, Aksel Hennie, Reece Ritchie, Tobias Santelmann. Rebecca Ferguson, Isaac Andrews nebo krásná Irina Shayk.
 

Datum:17.06.2014 14:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama