Herkules
HerkulesHerkulesHerkules

Prázdninový kinotip – Hercules

17.06.2014 14:00

Tento klasický mytologický příběh o prvním superhrdinovi naší historie zrežíroval Brett Ratner, který už stojí za filmy X-men nebo Poslední vzdor. Hlavní roli Hercula ztvární Dwayne Johnson, též známý jako The Rock, který před natáčením jeho vysněné role musel držet speciální dietu a podstoupil velmi náročný trénink, díky kterému nabral 14 kilogramů svalového hmoty. A jak mu nyní nová muskulární postava sluší, můžete vidět již 24. července 2014, kdy bude mít Hercules v českých kinech premiéru.

Klasický mytologický příběh o Herkulovi dostává úplně nový rozměr. Začíná v momentu, kdy Herkules splnil pověstných dvanáct úloh, aby se vykoupil ze svých minulých hříchů. Žije ve vyhnanství a živí se jako žoldnéř. On a jeho pět věrných společníků putují po starověkém Řecku a výměnou za zlato poskytují ochranu každému, kdo je potřebuje. Když o jejich služby požádá samotný thrácký král a jeho krásná dcera, jejichž krajinu neustále ohrožují tyranští bojovníci. Herkules pochopí, že svému osudu nemůže utéct. Musí přijmout svůj vlastní mýtus a stát se opět tím slavným hrdinou, kterým byl kdysi dávno.

Dwayne „The Rock“ Johnson na sebe prozradil, že držel během natáčení speciální dietu, která se skládala ze 7 jídel za den. Zároveň to pro něj bylo nejdelší a nejvyzývavější natáčení. Vstával ve 4 ráno, aby stihl dvakrát posilovat před tím, než šel natáčet. Před intenzivními 12 hodinami natáčení ho ovšem každý den čelo líčení delší než tři hodiny.

V dalších rolích se ve filmu objeví Ian McShane, Rufus Sewell, Joseph Fiennes, Peter Mullan, John Hurt, Aksel Hennie, Reece Ritchie, Tobias Santelmann. Rebecca Ferguson, Isaac Andrews nebo krásná Irina Shayk.
 

Datum:17.06.2014 14:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

Život mezi paragrafy

Legenda českého krasobruslení a advokacie, Gerhardt Bubník, ve své autobiografii bilancuje i odkrývá aféry.

Brunello Cucinelli slaví

Italská luxusní značka oslavila 40. výročí svého působení v rodném kraji svého zakladatele - městečku Solomeo v oblasti Perugia.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
17.11.2018

Noc divadel 2018

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. V letošním roce termín vychází symbolicky na 17. listopadu 2018, což určilo i téma letošního ročníku: Česko-slovenská divadelní spolupráce.

Reklama