Kino pro nezadané

Kino pro nezadané

30.05.2014 07:00

V Cinema City Slovanský dům pokračuje projekce v kině pro nezadané. Hledají se hlavně muži.

Časté místo první schůzky se může proměnit přímo v místo seznámení. Přijďte se do kina seznámit, láká kino Cinema City Slovanský dům diváky, kteří jsou takzvaně „single“. Po loňském pilotním dílu v něm pokračuje koncept večerů pro nezadané. Seznamka přímo v kině bude pro aktuální večer spojena s předpremiérovou projekcí komedie Všechny cesty vedou do hrobu. Obavy z nepříjemného osamoceného postávání nejsou ale vůbec na místě, celý večer má vedle filmu i další program po vzoru obvyklých seznamovacích večerů, tzv. Speed Dating. Kino-seznamka proběhne ve středu, 4. června v Cinema City Slovanský dům od 18:00 hodin.

Zajímavostí je, že kino večer pro nezadané je v plánu na den, kdy roku 1798 zemřel známý dobrodruh a milovník Giacomo Casanova.

Volba předpremiérového filmu napovídá, že organizátoři chtějí jít vstříc především mužům, kteří jsou podle prodejů vstupenek zatím v menšině a kteří byli v menšině i při minulém seznamovacím večeru v loňském roce. Na programu bude předpremiéra divoké westernové komedie Všechny cesty vedou do hrobu od tvůrců komedie Ted.

Vstupenky lze koupit přímo v kině Cinema City Slovanský dům nebo prostřednictvím on-line nákupu. „Prodáváme jedny vstupenky pro ženy a jiné pro muže, tuto volbu zahrnuje i on-line nákup. Poznáme tedy aktuální poměr lidí, kteří se na Večer pro nezadané chystají přijít. Zatím máme převahu žen a dívek a apelujeme na nezadané muže, aby přišli. Mají jistotu, že se mohou seznámit s dívkou se stejným zájmem – sledováním filmů,“ láká za Cinema City koordinátorka celého projektu Lenka Tichá.

Pilotní seznamovací večer si v Cinema City Slovanský dům vyzkoušeli už vloni a panovala na něm výborná uvolněná nálada. Večer znovu zpříjemní welcome drink, hudba, zmrzlina a seznamovací bingo. „Vloni dorazilo na naší kino-seznamku 200 lidí,“ dodává Lenka Tichá a pokračuje: „Rádi bychom koncept seznamovacích večerů v kině dělali častěji a rozšířili ho i do dalších měst.“
 

Datum:30.05.2014 07:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Metallica letos opět podpoří Obědy pro děti

Již tuto neděli 18. srpna Metallica vystoupí v rámci svého turné WorldWired Tour v Praze před vyprodanými Letňany.

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama