Kino pro nezadané

Kino pro nezadané

30.05.2014 07:00

V Cinema City Slovanský dům pokračuje projekce v kině pro nezadané. Hledají se hlavně muži.

Časté místo první schůzky se může proměnit přímo v místo seznámení. Přijďte se do kina seznámit, láká kino Cinema City Slovanský dům diváky, kteří jsou takzvaně „single“. Po loňském pilotním dílu v něm pokračuje koncept večerů pro nezadané. Seznamka přímo v kině bude pro aktuální večer spojena s předpremiérovou projekcí komedie Všechny cesty vedou do hrobu. Obavy z nepříjemného osamoceného postávání nejsou ale vůbec na místě, celý večer má vedle filmu i další program po vzoru obvyklých seznamovacích večerů, tzv. Speed Dating. Kino-seznamka proběhne ve středu, 4. června v Cinema City Slovanský dům od 18:00 hodin.

Zajímavostí je, že kino večer pro nezadané je v plánu na den, kdy roku 1798 zemřel známý dobrodruh a milovník Giacomo Casanova.

Volba předpremiérového filmu napovídá, že organizátoři chtějí jít vstříc především mužům, kteří jsou podle prodejů vstupenek zatím v menšině a kteří byli v menšině i při minulém seznamovacím večeru v loňském roce. Na programu bude předpremiéra divoké westernové komedie Všechny cesty vedou do hrobu od tvůrců komedie Ted.

Vstupenky lze koupit přímo v kině Cinema City Slovanský dům nebo prostřednictvím on-line nákupu. „Prodáváme jedny vstupenky pro ženy a jiné pro muže, tuto volbu zahrnuje i on-line nákup. Poznáme tedy aktuální poměr lidí, kteří se na Večer pro nezadané chystají přijít. Zatím máme převahu žen a dívek a apelujeme na nezadané muže, aby přišli. Mají jistotu, že se mohou seznámit s dívkou se stejným zájmem – sledováním filmů,“ láká za Cinema City koordinátorka celého projektu Lenka Tichá.

Pilotní seznamovací večer si v Cinema City Slovanský dům vyzkoušeli už vloni a panovala na něm výborná uvolněná nálada. Večer znovu zpříjemní welcome drink, hudba, zmrzlina a seznamovací bingo. „Vloni dorazilo na naší kino-seznamku 200 lidí,“ dodává Lenka Tichá a pokračuje: „Rádi bychom koncept seznamovacích večerů v kině dělali častěji a rozšířili ho i do dalších měst.“
 

Datum:30.05.2014 07:00
Reklama

MMA událost roku

O víkendu proběhl v pražské O2 aréně jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace OKTAGON MMA.

3 nejlepší masáže

Vyzkoušejte kouzlo thajských masážích, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

Život mezi paragrafy

Legenda českého krasobruslení a advokacie, Gerhardt Bubník, ve své autobiografii bilancuje i odkrývá aféry.

Brunello Cucinelli slaví

Italská luxusní značka oslavila 40. výročí svého působení v rodném kraji svého zakladatele - městečku Solomeo v oblasti Perugia.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama