Zloba - Královna černé magie

Zlá Angelina Jolie v 4DX

21.05.2014 11:30

Speciální kino 4DX zahájilo v úterý 20. května předprodej na pohádkovou fantasy Zloba – Královna černé magie, ve které se v hlavní roli jako královna Zloba představí Angelina Jolie. Film navazuje na klasickou pohádku o Šípkové růžence a Angelina Jolie zde hraje zlou královnu, jež na Růženku a celé království seslala pověstnou kletbu. Ústředním motivem filmu je dosud nevyprávěný příběh zlé královny.

Fantasy Zloba – Královna černé magie slibuje opulentní výpravu a efekty, bitvy lidí s monstry lesního království, draka a také Angelinu Jolie s mohutnými křídly. Díky tomu je „Zloba“ ideálním snímkem pro zážitkové kino plné pohybu, vůní, větru, vody a dalších efektů.
„Evidujeme na pokladnách o „Zlobu“ zvýšený zájem týkající se právě 4DX sálu. Diváci si mohou lístky do speciálního 4DX kina zajistit už teď, s více než týdenním předstihem. A to buď přímo v kině nebo s využitím, on-line nákupu,“ vysvětluje marketingový manažer Robert Švec.

Jen o dva dny později, ve středu 21.5., zahájí síť multikin Cinema City předprodej na film do všech svých sálů.

O FILMU
Snímek Zloba – Královna černé magie vypráví dosud nezpracovaný příběh legendární zlé královny z klasického snímku společnosti Disney Šípková Růženka z roku 1959, a seznamuje diváky se zradou, která způsobila, že se její kdysi čisté srdce proměnilo v kámen.

Královna Zloba, hnaná touhou po pomstě a urputnou snahou udržet si trůn, uvrhne na novorozenou dcerku lidského krále, Auroru, krutou kletbu. Jak princezna roste, ocitá se přímo v samém středu narůstajícího konfliktu mezi lesním královstvím, které si zamilovala, a lidským královstvím, ze kterého pochází. Zloba si uvědomuje, že princezna může být klíčem k míru mezi oběma říšemi a je tak nucena k nemilosrdným činům, které oba světy navždy změní.
 

Datum:21.05.2014 11:30
Reklama

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

Levi´s v srdci Prahy. Největší store ve střední a východní Evropě

Značka Levi´s otevírá nový tzv. zážitkový obchod na prestižní adrese hlavního města, v ulici Na Příkopě.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Metallica letos opět podpoří Obědy pro děti

Již tuto neděli 18. srpna Metallica vystoupí v rámci svého turné WorldWired Tour v Praze před vyprodanými Letňany.

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
13.11.2020

Ozzy Osbourne & Judas Priest

Několikanásobný držitel ceny Grammy navštíví v rámci svého turné "NO MORE TOURS 2" i Českou republiku.

Reklama