Zloba - Královna černé magie

Zlá Angelina Jolie v 4DX

21.05.2014 11:30

Speciální kino 4DX zahájilo v úterý 20. května předprodej na pohádkovou fantasy Zloba – Královna černé magie, ve které se v hlavní roli jako královna Zloba představí Angelina Jolie. Film navazuje na klasickou pohádku o Šípkové růžence a Angelina Jolie zde hraje zlou královnu, jež na Růženku a celé království seslala pověstnou kletbu. Ústředním motivem filmu je dosud nevyprávěný příběh zlé královny.

Fantasy Zloba – Královna černé magie slibuje opulentní výpravu a efekty, bitvy lidí s monstry lesního království, draka a také Angelinu Jolie s mohutnými křídly. Díky tomu je „Zloba“ ideálním snímkem pro zážitkové kino plné pohybu, vůní, větru, vody a dalších efektů.
„Evidujeme na pokladnách o „Zlobu“ zvýšený zájem týkající se právě 4DX sálu. Diváci si mohou lístky do speciálního 4DX kina zajistit už teď, s více než týdenním předstihem. A to buď přímo v kině nebo s využitím, on-line nákupu,“ vysvětluje marketingový manažer Robert Švec.

Jen o dva dny později, ve středu 21.5., zahájí síť multikin Cinema City předprodej na film do všech svých sálů.

O FILMU
Snímek Zloba – Královna černé magie vypráví dosud nezpracovaný příběh legendární zlé královny z klasického snímku společnosti Disney Šípková Růženka z roku 1959, a seznamuje diváky se zradou, která způsobila, že se její kdysi čisté srdce proměnilo v kámen.

Královna Zloba, hnaná touhou po pomstě a urputnou snahou udržet si trůn, uvrhne na novorozenou dcerku lidského krále, Auroru, krutou kletbu. Jak princezna roste, ocitá se přímo v samém středu narůstajícího konfliktu mezi lesním královstvím, které si zamilovala, a lidským královstvím, ze kterého pochází. Zloba si uvědomuje, že princezna může být klíčem k míru mezi oběma říšemi a je tak nucena k nemilosrdným činům, které oba světy navždy změní.
 

Datum:21.05.2014 11:30
Reklama

MMA událost roku

O víkendu proběhl v pražské O2 aréně jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace OKTAGON MMA.

3 nejlepší masáže

Vyzkoušejte kouzlo thajských masážích, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

Život mezi paragrafy

Legenda českého krasobruslení a advokacie, Gerhardt Bubník, ve své autobiografii bilancuje i odkrývá aféry.

Brunello Cucinelli slaví

Italská luxusní značka oslavila 40. výročí svého působení v rodném kraji svého zakladatele - městečku Solomeo v oblasti Perugia.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama