Zloba - Královna černé magie

Zlá Angelina Jolie v 4DX

21.05.2014 11:30

Speciální kino 4DX zahájilo v úterý 20. května předprodej na pohádkovou fantasy Zloba – Královna černé magie, ve které se v hlavní roli jako královna Zloba představí Angelina Jolie. Film navazuje na klasickou pohádku o Šípkové růžence a Angelina Jolie zde hraje zlou královnu, jež na Růženku a celé království seslala pověstnou kletbu. Ústředním motivem filmu je dosud nevyprávěný příběh zlé královny.

Fantasy Zloba – Královna černé magie slibuje opulentní výpravu a efekty, bitvy lidí s monstry lesního království, draka a také Angelinu Jolie s mohutnými křídly. Díky tomu je „Zloba“ ideálním snímkem pro zážitkové kino plné pohybu, vůní, větru, vody a dalších efektů.
„Evidujeme na pokladnách o „Zlobu“ zvýšený zájem týkající se právě 4DX sálu. Diváci si mohou lístky do speciálního 4DX kina zajistit už teď, s více než týdenním předstihem. A to buď přímo v kině nebo s využitím, on-line nákupu,“ vysvětluje marketingový manažer Robert Švec.

Jen o dva dny později, ve středu 21.5., zahájí síť multikin Cinema City předprodej na film do všech svých sálů.

O FILMU
Snímek Zloba – Královna černé magie vypráví dosud nezpracovaný příběh legendární zlé královny z klasického snímku společnosti Disney Šípková Růženka z roku 1959, a seznamuje diváky se zradou, která způsobila, že se její kdysi čisté srdce proměnilo v kámen.

Královna Zloba, hnaná touhou po pomstě a urputnou snahou udržet si trůn, uvrhne na novorozenou dcerku lidského krále, Auroru, krutou kletbu. Jak princezna roste, ocitá se přímo v samém středu narůstajícího konfliktu mezi lesním královstvím, které si zamilovala, a lidským královstvím, ze kterého pochází. Zloba si uvědomuje, že princezna může být klíčem k míru mezi oběma říšemi a je tak nucena k nemilosrdným činům, které oba světy navždy změní.
 

Datum:21.05.2014 11:30
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama