Doupě
Paul WalkerPaul WalkerBalíček DVD, které můžete vyhrát

Soutěžte s filmem Doupě!

06.05.2014 10:00

Akční krimi film Doupě, který natočil mladý francouzský režisér Camille Delamarre podle scénáře zkušeného matadora filmové branže Luca Bessona, vstoupí do českých kin 1. května. Coby tajný agent Damien Collier se na plátna vrátí Paul Walker, hvězda filmové série Rychle a zběsile, v roli drogového bosse Tremaina mu skvěle sekunduje americký rapper a herec Robert Diggs alias RZA. Trojici hlavních postav doplňuje David Belle, známý například z filmu Mafiánovi. Doupě je posledním filmem, který Paul Walker dokončil před tragickou smrtí – zemřel vloni v listopadu ve čtyřiceti letech při autonehodě.

Hrdinou příběhu je tajný agent Damien Collier (Paul Walker), který se snaží najít zbraně hromadného ničení, ukradené z ghetta zvaného Doupě. Doupě je apokalyptické sídliště v opuštěné čtvrti Detroitu, kde se scházejí nejnebezpečnější kriminálníci a gangsteři. Neschopná uhlídat místní zločince, radnice rozhodla čtvrť obehnat zdí a její obyvatele odstřihnout od zbytku města. V této nekontrolovatelné společnosti, kde každý jde po každém, přežijí jen ti nejsilnější. Doupěti vládně drogový boss Tremaine (RZA). Agent Damien Collier v boji proti němu najde nečekaného spojence – bývalého vězně Lina (David Belle), jediného člověka, který zná tento rajón a nebojí se místních gangsterů. Lino a Damien pocházejí z rozdílných světů, jejich cesty se nikdy neměly spojit. Ale když Tremaine unese Linovu přítelkyni, uvádí tím do pohybu řetězovou lavinu adrenalinových událostí, které nutí ty dva spolupracovat. Společně se pokoušejí zastavit zlověstné spiknutí, mající za cíl zničit celé město, a postupně zjišťují, že to, co se děje uvnitř a vně Doupěte není tak, jak se zdá...

Předlohou ke scénáři Doupěte byla Lucu Bessonovi kniha Banlieue 13, kterou napsal společně s Bibi Nacerim. Světoznámý režisér Luc Besson se tak opět prosazuje jako bravurní scenárista, mimo jiné úspěchy je autorem scénářů k nejúspěšnějším francouzským kasovním trhákům série Taxi a 96 hodin:odplata. Režisér Camille Delamarre se ve své dosavadní úspěšné kariéře věnoval především střihu celovečerních filmů, hudebních videoklipů a reklam. Doupě je jeho celovečerním režijním debutem.

S uvedením filmu Doupě do kin jsme pro vás připravili soutěž o balíček DVD společnosti Hollywood C.E. s.r.o., která film Doupě distribuuje v České republice. Stačí jen odpovědět na jednoduchou otázku. 

Soutěžní otázka:
Jak se jmenuje film Doupě v originále? 

a) Brick Moses
b) Brick Monsieur
c) Brick Mansions


Nápovědu najdete na webu www.hce.cz.

Správně odpovědi zasílejte na e-mail info@menhouse.eu, výhercem bude 20tá správná odpověď, tak neváhejte!
 

Datum:06.05.2014 10:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Metallica letos opět podpoří Obědy pro děti

Již tuto neděli 18. srpna Metallica vystoupí v rámci svého turné WorldWired Tour v Praze před vyprodanými Letňany.

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama